SPIŻ @RNI@
GR@AZI
- obrazek
 
***
 
-
Materiały wyświetlane w moim Blogu pochodzą ze źródeł publicznych i są używane wyłącznie do niekomercyjnego celu.Jeśli jesteś autorem materiałów lub właścicielem praw autorskich do nich i w związku z tym nie mogę ich używać i rozpowszechniać ,bardzo proszę powiadom mnie o tym. Wszelkie prawa do publikowanych materiałów graficznych i tekstowych należą do ich właścicieli. GR@ŻYNA
***

niedziela, 1 sierpnia 2010

POCZĄTKI

Każda chwila,każdy dzień jest jak piękny życia sen. Nic nie wróci drugi raz, więc doceniaj to co masz. Ciesz się tym co radość daje i w pamięci pozostaje. Nie narzekaj na swój los, popatrz w lustro, uwierz w coś. Wiara bardzo ważna rzecz, przecież możesz gorzej mieć. Gdy Przyjaciół tylu wspaniałych masz, z wszystkim sobie radę dasz.

Nie ma mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Uczę się HTML
Wyłączyłam się całkowicie z dzisiejszego dnia,gdyż w zasadzie od wczoraj z krótką przerwą na sen uczę się HTML.Szperając po internecie znalazłam kilka ciekawych blogów z nauką tego programu i jak wlazłam w niego to dopiero ok trzeciej nad ranem okazało się że jest tak późno.

Tak więc wstałam ciut skoro świt około dziewiątej rano i dalej kontynuuję naukę .Bardzo chcę poznać ten program,gdyż dzięki niemu będę mogła samodzielnie tworzyć swoje stronki.Co prawda idzie mi to opornie,bo to nie te lata i nie te oczy ale..........jak się na coś uprę to muszę to rozpracować i poznać do końca .Teraz więc siedzę i zawzięcie trenuję i wbijam w łepetynę wszystkie te robaczki,które tworzą różne programy i wzory.SUPER...............................
Na szczęście nie mam już tak dużo obowiązków jak dawniej i " NIC NIE MUSZĘ TYLKO MOGĘ",więc spokojnie powoli rozgryzam HTML- ka.Może już nie długo będę mogła pochwalić się czyś co sama utworzyłam??????????????? Kto wie ,jestem dobrej myśli.

Jako że zawsze robienie jednego jest kosztem drugiego, tak więc i u mnie tak się dzieje.
Tak więc koszyki wyplatam dalej ale już mniej intensywnie,lecz nie zaniechałam zupełnie.
Hafty- leżą odłogiem nie mówiąc już o szydełku.
Kreacja na uroczystość rodzinną będzie szyta od poniedziałku , na razie pomysł leży i czeka na ................chyba na przyśpieszenie.

Na czytanie pozostał mi wieczór - a jest to dla mnie obowiązkowe.
Dekoupage czeka na zmiłowanie - ale zbieram pomocne linki./ już mam ich sporo /
I kiedy ja to wszystko zrobię?????????

Spokojnie , powolutku............. dam radę aby tylko sił wystarczyło i zdrówko nie zawiodło.
Tak jak powiedziałam dzisiejszy dzień całkowicie poświęcam nauce z malutką przerwą na odwiedzenie mojego blogusia.W tym obrazku udało mi się tylko zmienić kolor pisma,ale jak na mnie i moje"wykształcenie" to już wiele prawda?????
Koniecznie muszę poznać tworzenie
takiego obrazka
w którym można pisać tekst.
Dla mnie neptka
w dziedzinie komputerowej jest
to bardzo trudne
a za razem wielkie wyzwanie.
Będę uczyła się wytrwale
aż dojdę do tego.Pozdrawiam
zawzięta na naukę Grazia


Do tego obrazka miałam podany kod,więc nie miałam problemu z wstawieniem napisu czy też zmiany koloru pisma .
Natomiast mam też kilka obrazków do ktorych nie mam kodu i nie wiem jak to zrobić by wpisać w niego tekst np:


Dla tego koniecznie muszę poznać to i owo jeśli chodzi o HTML i inne programy.A jest tego.................od groma. Ale" nic to Baśka " jak mawiał Pan Michał damy radę.
Jak zwykle takich tam parę wzorków może się przydadzą.

I jeszcze ozdobne składanie serwetekI to by było tyle na dzisiejszy dzień,śpieszę do dalszej nauki.Pozdrawiam wszystkich znajomych i nieznajomych którzy mnie odwiedzają i proszę o wpisy.
A to dla Was


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz