SPIŻ @RNI@
GR@AZI
- obrazek
 
***
 
-
Materiały wyświetlane w moim Blogu pochodzą ze źródeł publicznych i są używane wyłącznie do niekomercyjnego celu.Jeśli jesteś autorem materiałów lub właścicielem praw autorskich do nich i w związku z tym nie mogę ich używać i rozpowszechniać ,bardzo proszę powiadom mnie o tym. Wszelkie prawa do publikowanych materiałów graficznych i tekstowych należą do ich właścicieli. GR@ŻYNA
***

środa, 25 sierpnia 2010

TAKIE TAM................ROZMYŚLANIA" Mówią, że ten, który zasługuje na prawdziwą miłość będzie Cię kochał taką, jaką jesteś, a nie taką, jaką chce żebyś była "
Serdecznie witam i na wstępie bardzo przepraszam za tak długie milczenie.
W związku z tym winna jestem wyjaśnienie tej mojej nieobecności
Ostatni wpis poświęcony był między innymi przygotowaniom do wielkiej uroczystości......

Ślub,wesele,morze,powrót do rzeczywistości po tak bajecznych wydarzeniach wszystko to złożyło się na moje milczenie.
Ale nie tylko to było przyczyną - przyznam się że przerosło mnie to wszystko ta odpowiedzialność ta konieczność tworzenia ten chaos jaki zapanował na moim blogu............
Miał on być poświęcony tylko haftom i wzorom ...a tu........no właśnie!!!!!!Nie wiem co za stwór wyszedł z tego,bo ani to pamiętnik,ani blog instruktażowy ani........ani.Ciągle coś wymyślam,wstawiam,kombinuję i wychodzi "groch z kapustą"
Muszę więc głęboko zastanowić nad formą i stylem.Wiem ,że mam parę stałych " czytaczek" ,które dają mi do zrozumienia,że czekają na dalsze wpisy .... a ja co???
Właśnie otworzyłam blogusia,siedzę i się zastanawiam co dalej i jak dalej.Co i jak pisać i o czym by tu napisać????A może pozostawić tą rozterkę własnemu losowi.....??
Co z tego wyniknie to po prostu będzie i już.Najwyżej założę drugiego bloga całkowicie poświęconego haftowaniu.
Na dzień dobry wstawię coś co znalazłam w necie i co mnie bardzo zainteresowało i czym chciała bym podzielić się z wami


A to jest wykrój do tego pokazu

Co prawda lato się kończy ale może na następny rok przydadzą się te wzoryI jeszcze jeden filmik instruktażowyPrawda ,że wspaniała sprawa? W 5 minut i to bez krawcowej można się ubrać i mieć kilka kreacji.


3 komentarze:

 1. Zachęcam do tego, aby nie rezygnowała Pani z obecnej formy bloga. Ja zakładając bloga stwierdziłam, że będę pokazywała tam różne przejawy mojej własnej kreatywności i są tam naprawdę różności od biżuterii przez zakładki, szycie do decou... Bardzo dobrą pomocną rzeczą są etykiety. Dzięki nim każdy blog mam oznaczony różnymi hasłami, które wyświetlają mi się w pasku bocznym. Tak więc jeśli kogoś interesuje wyłącznie biżuteria klika etykietę biżuteria i wyskakują wszystkie posty z biżuterią do przejrzenia :)
  Zachęcam serdecznie do tej formy. Nada ona przejrzystości blogowi, a będzie Pani mogła pisać o wszystkim :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. chciałam napisać, że każdy post mam oznaczony, nie blog :) Pomyłka :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do mnie http://przejawykreatywnosci.blogspot.com/ ostatnio dużo się dzieje ;)

  OdpowiedzUsuń