SPIŻ @RNI@
GR@AZI
- obrazek
 
***
 
-
Materiały wyświetlane w moim Blogu pochodzą ze źródeł publicznych i są używane wyłącznie do niekomercyjnego celu.Jeśli jesteś autorem materiałów lub właścicielem praw autorskich do nich i w związku z tym nie mogę ich używać i rozpowszechniać ,bardzo proszę powiadom mnie o tym. Wszelkie prawa do publikowanych materiałów graficznych i tekstowych należą do ich właścicieli. GR@ŻYNA
***

czwartek, 22 marca 2012

PROSTE WZORY


http://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euhttp://slecinky.euStopniała już śniegu pierzynka biała Wiosna do życia budzi się cała Szary skowronek, zwiastun wiosenki Piękne wysoko wydaje dźwięki. Słońce już także mocniej przygrzewa ze snu zimowego budzą się drzewa Już bazie puszyste się rozwijają W ogródku krokusy nas pięknie witają. A z ciepłych krajów ptaki wracają I znów na nowo gniazd swych szukają.


Tak sobie pomyślałam,że skoro mamy już wiosnę,to można pomyśleć już też o lecie.W związku z tym wyszperałam
w necie parę prostych i ciekawych wzorów sukienek plażowych,a nóż się przydadzą........
Bardzo lubię wcześniej przygotować się do danej pory roku i z wyprzedzeniem coś tam sobie zawsze wymodzić.Myślę .że to dobry i sprawdzony sposób.
A tak ogólnie rzecz biorąc jestem szczęśliwa i to bardzo.Nareszcie koniec tej zimy nie zimy i pomna poprzednich lat myślę,że wiosna też długo nie potrwa.Z radością więc oczekuję lata i przyjemnościach z nim związanych.
Sądzę,że podane niżej wzory spodobają się,a wykonanie ich nie sprawi żadnego kłopotu.......


===

=

=

=
SUKIENKA W GUMKĘ


=


=

==========================================
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz